- Avatar RPG - stań się jednym z Na'vi!

Zakochałeś się w najnowszym filmie Jamesa Camerona? Chciałbys zamieszkać na planecie Pandora wraz z jej mieszkańcami? Wejdź do świata Na'vi...


#1 2010-01-30 23:41:31

Aterin

Administrator

Skąd: Pandora
Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 57
Punktów :   
Siła fizyczna: 3
Szybkość: 7
Celność: 5
Inteligencja: 5

Avatar: The Game

Akcja toczy się, rzecz jasna, na wspomnianym księżycu Pandora, na którym ludzie znaleźli niezwykle cenny minerał. Organizacja RDA, chcąc w sposób pokojowy dostać się do jego złóż, uruchomiła specjalny program mający złagodzić ewentualne konflikty między homo sapiens, a rasą Navi – rdzennymi mieszkańcami Pandory. Mamy XXII wiek i technologie łączenia DNA wydają się być kluczem do sukcesu. Jednym z naukowych hitów są tzw. avatary – osobniki wyglądające jak Navi, ale kontrolowane przez umysł człowieka. Owe jednostki są w stanie przeniknąć do społeczności obcych i się z nimi bezproblemowo porozumieć. Jako Ryder – żołnierz piechoty morskiej – poddajesz się takiemu zabiegowi i wyruszasz na akcję celem odnalezienia pewnego szpiega.
Opis pochodzi z portalu gry-online.pl.
Podobnie jak z filmem - jakie odczucia wzbudza w Was ta gra? Grał ktoś w nią lub ma chęć zagrać?


http://i46.tinypic.com/96l16v.jpg


sygnaturę wykonała Ika. ;]

Offline

 

#2 2010-02-05 10:54:06

 Archeon

Przybysz

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Avatar: The Game

Ja grałem. I potwierdzę to co piszą w internecie(pierwszy raz w życiu ). Jako człowiek gra się strasznie drętwo, taki kolejny shooter. Ale jako Na'vi... Cudo! Biegasz sobie po latających skałach, latasz na banshee, a wokół ciebie biegają ledwo dosięgające ci do pasa ludziki z klan dzbanogłowych

Offline

 

#3 2010-02-05 14:20:35

 Kafciurex

Mieszkaniec

3872903
Skąd: Pandora
Zarejestrowany: 2010-02-01
Posty: 288
Punktów :   
Siła fizyczna: 0,000000009
Szybkość: 0,000000002
Celność: Dobry Mudżyn z Afrika
Inteligencja: 0,0000000001
WWW

Re: Avatar: The Game

A wg. mnie to straszna chała z tą grą. W ogóle nie czuję klimatu, ciężko się przyzwyczaić, to, co było najsilniejsze w filmie jest najsłabsze w grze, "zagadki" (jeśli w ogóle można to tak nazwać) są na poziomie 7-letniego dziecka... Mam nadzieję, że wyjdzie jakiś poważny mod, bo jak nie to po prostu czas straciłem


Znany w gminie gbur i obwieś.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltutaj System wentylacyjny drukarnia