- Avatar RPG - stań się jednym z Na'vi!

Zakochałeś się w najnowszym filmie Jamesa Camerona? Chciałbys zamieszkać na planecie Pandora wraz z jej mieszkańcami? Wejdź do świata Na'vi...


#1 2010-02-01 22:51:32

 Aloui

Mieszkaniec

18345675
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 33
Punktów :   
Siła fizyczna: 4
Szybkość: 5
Celność: 4
Inteligencja: 7
WWW

Hodowanie zwierz

Hodowanie zwierzaków - psów, kotów, gekonów, rybek, tarantuli, jeży, świnek morskich, chomików. Jakie masz zwierzątko? Masz ich dużo, mało? A jakie jeszcze chciałbyś/aś mieć?
Myślę że wątek rozkręci się sam.

Ja mam 2 koty, Kicię i Bucka. Kiedyś był jeszcze Mikołaj (Misio) ale zmarło mu się . Miałam żółwia (uciekł przez ogródek) lądowego. Mam rybki (było ok. 30, teraz jest ich 5). Chciałabym mieć gekona płaczącego lub agamę brodatą. Albo jakąś większą jaszczurę... kameleona bardzo bym chciała... albo węża. Lubię różne zwierzaki. Szczególnie przepadam za żabami. Moje faworyty to żaba rogata i żabki drzewne (kolorowe...). Pewnie sądzicie, że zbyt obrzydliwe i obślizgłe, prawda ?


http://i41.tinypic.com/166x6c.jpg

Offline

 

#2 2010-02-01 23:01:18

Cyanider

Watashi wa L desu!

3899850
Skąd: Toxicity
Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 304
Punktów :   
Siła fizyczna: 4
Szybkość: 6
Celność: 6
Inteligencja: 4
WWW

Re: Hodowanie zwierz

Mam papugę =) nie zamierzam zakładać hodowli, ale kiedyś miałem też papugę, tej samej rasy.. a z innych zwierząt to jako dziecko psa miałem i ze 2 chomiki

Offline

 

#3 2010-02-03 17:02:54

 Sevin Tirea

Mieszkaniec

Skąd: Z Twojego kretyńskiego snu
Zarejestrowany: 2010-02-03
Posty: 25
Siła fizyczna: 4
Szybkość: 5
Celność: 7
Inteligencja: 4

Re: Hodowanie zwierz

Nie mam żadnej hodowli, ale jestem szczęśliwą posiadaczką kota i psa.
Kot wabi się Zgredek, ma ponad 6 lat, jest czarnym dachowcem i to dość niezwykłym, bo ma autyzm, dałna, schizofrenię, psychozy starcze i klaustrofobię Kawał mendy, ale wszyscy go kochają.
Pies... znaczy, suczka, to Kira, 10-miesięczny owczarek niemiecki. Ma ADHD jak nic. Bo czy normalne jest, gdy pies łapie się pyskiem za tylną nogę i potem skacze w tej pozie przez cały ogród? xD' Albo podczas śnieżycy rozdziawia japę, biegnie przed siebie (ona nie umie chyba chodzić) i łapie płatki?


Każdy kot ma dziewięć żywotów.
I zawsze spada na cztery łapy.
Otom ja - łącznik pomiędzy niebem a piekłem...
Mrrrau. :3

Offline

 

#4 2010-02-10 19:03:50

Aterin

Administrator

Skąd: Pandora
Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 57
Punktów :   
Siła fizyczna: 3
Szybkość: 7
Celność: 5
Inteligencja: 5

Re: Hodowanie zwierz

Jakie masz zwierzątko? Masz ich dużo, mało?

Hr, psa i kota. Pies to taki strażnik posesji, a kot łazi gdzie chce. Najchętniej przesiadywałby na moim laptopie i pewnie pisał tu, na forum, ale jego wiadomości pewnie byłoby ciężko odczytać... Zasadniczo lubi mnie gryźć, zamiast dać się pogłaskać ;p

A jakie jeszcze chciałbyś/aś mieć?

Chyba nie potrzebuję żadnego zwierzątka oprócz tych, które mam. No, ewentualnie chciałabym mieć "kieszonkowego" pieska albo rasowego kota.


http://i46.tinypic.com/96l16v.jpg


sygnaturę wykonała Ika. ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltutaj System wentylacyjny drukarnia